X-Force 1-7/8 x 3 in. Long Tube Headers

 • Našli jste lepší cenu?
 • Našli jste lepší cenu?

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  

  Kdy zboží dostanu?

  Kdy zboží dostanu?

  Osobní odběr Zbraslav u Brna 0-2 pátek 30. 7. 2021
  DPD / TopTrans 3-7 úterý 3. 8. 2021
  DPD 5-7 pátek 6. 8. 2021
  Osobní odběr Zbraslav u Brna 5-7 pátek 6. 8. 2021
  Kč36,000.00
  Tax included
  36,000,00 Kč Tax excluded

  Funkce 

  Zvyšuje výkon a točivý moment

  Vytváří silný a bohatý výfukový zvuk

  Design hlavičky dlouhé trubice

  Vyrobeno s duálními vysokovýkonnými kovovými katalytickými konvertory

  Zahrnuje připojovací potrubí

  Funkce 1,875 palcových trubek a 3-palcové kolektory

  Trubky z ušlechtilé oceli o vysoké kvalitě, ohnuté trny

  Instalace šroubem

  Pro všechny modely 2015-2020 Ford Mustang GT

  Quantity
  Last items in stock

   

  Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

   

  Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

   

  Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

  Popis

  Vynikající upgrade. X-Force's 1,875 x 3-palcové dlouhé trubkové hlavice s vysokými průtokovými kovovými katalytickými konvertory poskytuje vašemu Mustangu vylepšené dodávání koňských sil a další točivý moment. Tato sada je dodávána s volně tekoucími trubkami ohnutými trny a vysokými průtokovými katalyzátory, které optimalizují průtok výfukových plynů vašeho GT a zlepšují vyplachování. Navíc je tento systém navržen jako vynikající možnost upgradu pro vaše omezené výfukové potrubí z výroby, čímž se uvolní skutečná síla vašeho vozidla.

  Výkonný výfukový zvuk. Použití těchto hlavic X-Force Long Tube Headers zvýší vaši přítomnost GT tím, že vytvoří agresivní řev, který doprovází dynamický výkon vašeho automobilu. Jsou navrženy speciálně pro zvýšení celkové dynamiky vašeho Mustangu a zároveň vydávají výrazně odvážný zvuk výfuku.

  Katalyzátory s vysokým průtokem. Vysoce výkonné katalytické konvertory X-Force jsou navrženy pro optimální výkon a jsou konstruovány tak, aby překonaly omezující tovární kočky. Katalyzátory, které jsou dodávány s těmito hlavicemi dlouhých trubek, výrazně zvyšují průtok výfukových plynů a výrazně tak zvyšují výkon a točivý moment zadních kol.

  Vysoce kvalitní konstrukce. Tyto hlavičky s dlouhými trubicemi s vysokými průtokovými kovovými katalytickými konvertory jsou vytvořeny tak, aby poskytovaly vynikající trvanlivost a dlouhou životnost. Vyznačují se také korozivzdornou nerezovou ocelí, trubkovou konstrukcí trubek, takže mají méně omezující záhyby a ohyby. To umožňuje hlavicím lépe usnadnit vypouštění výfukových plynů, což vede k optimálnímu výkonu vozidla.

  Nevyžaduje se žádné vyladění. Tyto hlavičky s dlouhými trubicemi s vysokými průtokovými kovovými katalyzátory nevyžadují přeprogramování počítače vašeho vozidla. Díky pokročilému inženýrství zvyšuje tento systém výkon motoru pomocí továrního ladění.

  Aplikace. X-Force 1,875 x 3-palcové hlavičky trubek s vysokými průtokovými kovovými katalyzátory jsou speciálně navrženy pro použití ve všech modelech Ford Mustang GT 2015-2020.

  HS-FM15-KIT
  1 Item

  No customer reviews for the moment.

  You might also like

  X-Force 2.5 Inch Varex...

  Kč51,000.00 51,000,00 Kč Tax excluded
  Funkce Výfuk Cat-Back Zahrnuje oválné zadní tlumiče výfuku Dělené zadní provedení Řezná hrana leštěná povrchová úprava Trubky pro ohýbání trnů pro...

  X-Force 2.5 Inch Varex...

  Kč50,500.00 50,500,00 Kč Tax excluded
  Funkce Výfuk Cat-Back Zahrnuje oválné zadní tlumiče výfuku Dělené zadní provedení Řezná hrana leštěná povrchová úprava Trubky pro ohýbání trnů pro...

  Related Products

  (There are 15 other products in the same category)